A
A
A
Wysoki kontrast
ENGLISH
Proszę wprowadzićminimum 3 znaki
Aktualności

REKRUTACJA NA MOST

15 kwietnia rusza rekrutacja na Program MOST (rok akademicki 2017/2018). Most pozwala na odbycie semestralnych lub rocznych studiów na jednej z polskich uczelni uczestniczących w programie. Rekrutacja trwa do 15 maja.

Program MOST jest adresowany do studentów i studentek, którzy pragną realizować swoje zainteresowania naukowe poza macierzystym Uniwersytetem.

Tak jak w latach ubiegłych, dla studentów I i II stopnia, a także uczestników studiów inżynierskich oraz doktorantów, przygotowano szeroką ofertę kierunków i uczelni. Do dwudziestu uniwersytetów fundacyjnych dołączyły uczelnie stowarzyszone, tj.: Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Sztuki Wojennej, Akademia Sztuki w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Instytut Matematyczny PAN w Warszawie, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Wojskowa Akademia Techniczna. Łącznie w Programie zrzeszonych jest już 29 uczelni wyższych, a w ofercie znajduje się ponad 400 kierunków i specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich oraz uzupełniających magisterskich.

Wszelkie szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Programu MOST, a na każdej uczelni - na studentów zainteresowanych ofertą - czekają koordynatorzy programu.

Zapraszamy!