A
A
A
Wysoki kontrast
ENGLISH
Proszę wprowadzićminimum 3 znaki
Aktywności studenckie

Top 10 aktywności studenckich polecanych przez Samorząd Studentów EUROREG-u


1. EUROREGowo

Wszystkich, którzy chcą wiedzieć co dzieje się w euroregowym życiu studenckim, zapraszamy do polubienia naszej strony w portalu Facebook.  

2, 3. Naukowo

a) Prawdopodobnie nie ma lepszego pola do działania dla studentów niż koła studenckie. Koło naukowe studentów EUROREG niedługo  się odrodzi, ale warto też zapoznać się z bazą wszystkich kół naukowych na UW.

b) Polecamy też skorzystanie z dotacji Fundacji Universitatis Varsoviensis. Fundacja pomaga osobom, które chcąc wyjechać na zagraniczną praktykę lub konferencję, zorganizować wyjazd badawczy itp.

c) Warto zajrzeć też do naszej oferty dydaktycznej.

4. Sportowo

Na studiach magisterskich niestety nie dostajemy żetonów na WF, dlatego warto zapisać się do sekcji sportowej, w której udział jest bezpłatny. Przy okazji można poznać fajnych ludzi no i utrzymać formę w ulubionej dyscyplinie :) Strona Akademickiego Związku Sportowego UW.

5. Językowo

Na studiach magisterskich nie ma też żetonów na naukę języków obcych. Dlatego polecamy tzw. tandemy językowe, w których można nieodpłatnie uczyć się od cudzoziemców oraz od siebie nawzajem.

6. Rozrywkowo

Wszystkie studenckie wydarzenia ogólnouniwersyteckie (kulturalne i nie tylko).

7. Zagranicznie

Studia to najlepszy czas na poznanie innych kultur i zdobycie doświadczenia w innym kraju. EUROREG nie ma podpisanych własnych umów bilateralnych, ale na UW można znaleźć mnóstwo możliwości wyjazdu: praktyk, wymian i innych

8. Usamodzielniająco

Giełda wynajmowanych mieszkań.

9. Oszczędnie

Pobierz aplikację z ofertą zniżek dla studentów UW HERE.

10. Medialnie

Zobacz co słychać w życiu studenckim, a może także włącz się w prace zespołu?

a) W telewizji uniwersyteckiej.

b) W radiu Kampus.

 
 
Do pobrania