A
A
A
Wysoki kontrast
ENGLISH
Proszę wprowadzićminimum 3 znaki
Absolwenci

Absolwenci


Opinie absolwentów na temat studiów w EUROREG-u:

Anna Jankowska (absolwentka z roku 2004): Studia w EUROREG  były pomocne w znalezieniu pracy. Może nie było to pomocne w 100% merytorycznie, ale na pewno wzbudzało zainteresowanie podczas rozmów kwalifikacyjnych, poszerzało horyzonty moich rozmówców, którzy zazwyczaj mogli się dowiedzieć ode mnie  czegoś nowego i ciekawego zarazem.

Piotr Krośniak (absolwent z roku 2006): Studia jak najbardziej były pomocne, w UNDP prace zacząłem zaraz po ukończeniu studiów (jeszcze przed obroną).

Paulina Piotrowska: Studia niezwykłe. Nie tylko dlatego, że dziekanat nie traktuje studenta jak intruza.Przede wszystkim podejście praktyczne - uczyliśmy się konkretnych rzeczy, które pomogły nam się odnaleźć w rzeczywistości "pracowej". Studenci angażowani są w projekty realizowane przez Centrum. Studia rozwijające intelektualnie, zarażające pasją, przygotowujące do podjęcia pracy. Niesamowity kontakt z dostępnymi dla studentów, choć zapracowanymi pracownikami EUROREG - działalność dydaktyczna jest jedną z wielu, co zdecydowanie podnosi ocenę profesjonalizmu i aktualności studiów. Swoją pracę zaczęłam po 4 roku studiów i nadal pracuję w branży Centrum - ewaluacja i rozwój regionalny.

Agnieszka Szlaska (absolwentka z roku 2006): Studia w EUROREG bardzo mi się przydały zarówno w znalezieniu pierwszej, jak i drugiej pracy. Chociażby proste uzmysłowienie studentom istnienia zróżnicowania potencjału lokalnego i skutków jakie to pociąga dla gospodarki czy możliwość pierwszej styczność z oprogramowaniem przestrzennym, przygotowaniem harmonogramów do projektów były w moim przypadku bardzo ważne. Obecnie zawodowo zajmuję sie badaniami lokalizacyjnymi, oceną potencjału oraz oprogramowaniem do integracji danych na mapach cyfrowych RegioGraph a więc wiedza, którą zdobyłam na studiach jest mi w pracy bardzo pomocna.

Tomasz Śliwiński (absolwent z roku 2004): Studia z pewnością pomogly mi dostać pierwszy angaż w Komisji, mianowicie byłem stażystą w gabinecie komisarza ds. polityki regionalnej (Hubner).