A
A
A
Wysoki kontrast
ENGLISH
Proszę wprowadzićminimum 3 znaki
Obecni studenci

Obecni studenci

 

   

Piotr Miszczuk 

Po studiach licencjackich w Szkole Głównej Handlowej i praktykach w czołowej warszawskiej korporacji porzucił ewentualną karierę w finansach. Zdecydował się na anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz kontynuował swoje studia w SGH, tym razem na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. Mocno zaangażowany w życie studenckie na obu uczelniach, był przewodniczącym Studenckiego Koła Naukowego Finansów i Makroekonomii (w ramach SGH) oraz członkiem teatru The Cheerful Hamlets działającego w ramach Instytutu Anglistyki UW.  Był zaangażowany w liczne inicjatywy, także o charakterze ponadnarodowym, m.in. był wolontariuszem podczas szczytu NATO w Warszawie, brał udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli w ramach programu Eurostaż oraz był członkiem grupy British-Polish Investment Alliance. Studia łączy z pracą w sekcji angielskiej Polskiego Radia oraz jako lektor języka angielskiego. Naukowo interesuje się zagadnieniami demografii, finansami publicznymi oraz nierównościami.

Robert Bengsz

Germanista z wykształcenia i zamiłowania. Pasjonat historii, prasy oraz XIX-wiecznej architektury i urbanistyki. Interesuje się rozwojem i funkcjonowaniem miast, zwłaszcza wielkich metropolii europejskich, które z pasją zwiedza przy każdej nadarzającej się okazji. W wolnych chwilach amator wycieczek rowerowych.

 

Przemysław Krawczyński

Wybrałem studia w EUROREGu, ponieważ pociągają mnie problemy regionów europejskich oraz praca badacza terenowego, czego najsensowniejszym wytłumaczeniem jest to, co ktoś kiedyś powiedział o badaniach terenowych, że są "aktywnością prowadzącą do utraty nadwagi i przyrostu wiedzy." Bo wciąż odkrywamy, że to, co wyczytaliśmy lub sobie pomyśleliśmy na temat lokalnego życia jest albo trudno znaleźć, albo już jest nieaktualne.

 

Maciej Ciszek

Jestem po studiach I stopnia na WZ UW, które obecnie kontynuuje równocześnie z EUROREG-iem. W wolnych chwilach jestem amatorem futbolu oraz podróży, a także starszym bratem bliźniakiem. Studia w EUROREG-u doceniam za interdyscyplinarność programową, a także indywidualne podejście do każdego z niewielkiej grupy studentów. Interesują mnie przede wszystkim zagadnienia psychologiczno-socjologiczne.